United da ultima reprezentatie acasa in anul 2009 !

5

United Galati va disputa Sambata 14 Noiembrie de la ora 13.30 , in cadrul etapei a 10 a ligii 1 de futsal ,  in sala Siderugistul , ultimul meci din anul 2009 acasa in sala Siderugistul . Adversarii de Sambata al galatenilor este unul de top , City’us Targu Mures . Echipa din Targu Mures a terminat  sezonul trecut pe  locul 3 in liga 1 de futsal . In acest sezon dupa 9 etape City’us Targu Mures se afla pe locul 2 la egalitate de puncte cu echipa de pe primul loc Futsal Club Deva adverasrul din ultima etapa a turului a United Galati . Echipa noastra United Galati ocupa locul 6 in clasamnetul ligii 1 de futsal cu 15 puncte , golaverajul “motoristilor” fiind 22 de goluri marcate si 34 de goluri primite . O victorie a  ” motoristilor ” in meciul cu echipa din Targu -Mures ar consolida locul 6 in liga 1 de futsal , cu o trepta mai jos fata de pozitia de sezonul trecut al echipei noastre .
  In ultima etapa a turului ligii 1 de futsal United se va deplasa la Deva acolo unde va intalni campoiona si echipa de pe primul loc dupa 9 etape din liga 1 de futsal .
  Meciul dintre United Galati si City’us targu Mures se va disputa Sambata  14 Noiembrie 2009 , de la ora 13.30 in sala Siderugistul . Intrarea la meciul dintre United si City’us Targu Mures este LIBERA !

FotbaLucas - Revista copiilor indragostiti de fotbal
FotbaLucas - Revista copiilor indragostiti de fotbal
FotbaLucas - Revista copiilor indragostiti de fotbal
FotbaLucas - Revista copiilor indragostiti de fotbal