In liga a 4a Galati : Imperfect Branistea-Fc Tecuci 2-2 !!

56
In prima etapa din retur Fc Tecuci scoate o remiza in deplasare.A fost un meci care a rasturnat fotbalul cu 180 de grade.Prima repriza a apartinut tecucenilor,dovada si scorul inscris pe tabela la pauza 0-1,prin golul inscris de Hrubaru dupa o centrare a lui Dorofte.Repriza secunda a fost una de cascadorii rasului Tecucenii mai inscriu o data prin Dorofte dupa o combinatie unu-doi cu Chirita.Gadele raman in 10 dupa eliminarea unui mijlocas,dar si reduc din diferenta 1-2.Pe final tecucenii sunt surprinsi de foarte multe ori in off-side ,iar gazdele mai raman fara un jucator.Contrar cursului jocului gazdele marcheaza golul de 2-2 , in minutele de final.Un rezultat neasteptat pentru ambele echipe dupa fotbalul jucat in teren.Etapa viitoare Fc Tecuci va juca pe teren propriu cu Fulgerul Smulti,Sambata 27 Martie de la ora 12.00 pe stadionul Municipal din Tecuci Mai multe detalii despre liga a 4 a Galati  suportertecucean