RUGBY:Lotul Rcm Galati pentru sezonul 2011 al diviziei A

4

Cel de ala treilea esalon al rugby-ului din tara noastra va incepe la finalul acestei saptamani iar echipa orasului nostru va sustine primul meci pe teren propriu cu Sportul Studentesc,sambata 2 aprilie de la ora 12.00.Lotul cu care echipa pregatita de profesorul Viorel Secuainu este urmatorul:lliniaI-Claudiu Carabet,Marius Dusa,Radu Picingina,Adrian Sandu,Marius Secuianu,Valentin Stanescu,linia a IIa:Daniel Gurau,Andrei Lupoaie,Ionut Popa,Gheorghita Stoian,linia a IIIa:Ionut Cosmiuc,Eugen Costin,Gabi Danaila,Razvan Nanu,Alexandru Craciun,Daniel Grigorita,Marian Marin,centri:Valentin Florea,Marius Negru,Gabriel Partene,Bogdan Profir,Teodor Radu,aripi:Florin Parvu,Tudorel Popa,Marius Stanciu,Emil Tasci,fundas:Sergiu Stroe.Echipa de rugby a orasului nostru isi disputa meciurile de pe teren propriu pe stadionul “Municipal”(Gloria de langa autogara). 

FotbaLucas - Revista copiilor indragostiti de fotbal
FotbaLucas - Revista copiilor indragostiti de fotbal
FotbaLucas - Revista copiilor indragostiti de fotbal
FotbaLucas - Revista copiilor indragostiti de fotbal