FOTBAL:Fc Otelul II fara punct dupa 3 etape

4
Fc Otelul II a ramas fara punct(e) in actuala editie a ligii a IIIa si dupa disputarea meciului din etapa a IIIa de la Suceava cu nou promovata Sporting Suceava.Galatenii au pierdut meciul cu 3-1 dupa ce la pauza scorul era 3-0 ! pentru nou promovata din Suceava.Primul gol din actuala editie a ligii a IIIa a “micilor otelari” a fost marcat in minutul 87 din lovitura de la 11 metri de catre Novac.Dupa 3 etape Fc Otelul II este ultima din seria I a ligii a IIIa cu 0 puncte,0 victorii,0 meciuri egale,3 infrangeri,1 gol marcat-8 incasate.Etapa viitoare Fc Otelul II va juca pe teren prpopriu cu Cs Panciu,iar Poli (astazi Pol;i a stat pentru ca nu a avut adversar)va juca la Piatra Neamt cu Ceahlaul II.Nici Poli nu are mai multe puncte dupa 3 etape,2 jocuri “studentii” au 0 puncte si ocupa locul 14 penultimul.